Vlastněte tiskárnu Acuity

Volba černé a bílézajistí vynikající návratnost investic

Robustní a spolehlivé tiskárny Fujifilm Acuity jsou k dispozici pro všechny typy podnikání, od ekonomických kompaktních rolových až po impozantní průmyslové a extra široké typu flat-bed.

Jsme hrdí na to, že jsou tiskárny Acuity jasnou volbou pro tisíce zákazníků na celém světě. Nejen pouze kvůli rozsahu aplikací, který každá tiskárna zvládne, ale také díky dlouhé životnosti této technologie, brilantní kvalitě tisku a excelentní produktivitě.

Známe zákazníky pracujích se stovkami tiskových aplikací, kteří jsou naprosto spokojeni s jejich rozhodnutím investovat do tiskáren řady Acuity. To potvrzuje nejen otevřená zpětná vazba, ale i velmi nízký přeprodej těchto strojů.

Ve skutečnosti jsou první tiskárny Acuity, jež jsme nainstalovali před více než deseti lety, stále v plném provozu.

Čtěte dál a zjistěte nespočet výhod naší řady tiskáren Acuity i to, jak se vlastnictví tiskárny Acuity může stát rentabilní dlouhodobou investicí.
Prozkoumejte řadu a kontaktujte nás pro další informace.

Kontaktovat nás/a>

Každá tiskárna Acuity otevírá dveře stovkám aplikací

Ať už hledáte širokoformátovou rolovou tiskárnu pro svůj ateliér či masivní digitální UV tiskárnu typu flat-bed pro tiskové oddělení s non-stop provozem, mají všechny tiskárny Acuity něco společného. Každá z nich vám umožňuje vytvářet více zisku generujících tiskových aplikací, než si vůbec dokážete představit.

Všechny tiskárny Acuity zachovávají nižší provozní náklady a vyšší zisky

Obvykle nepatří mezi nejlevnější stroje na trhu. Je proto dobrý důvod; tiskárny Acuity jsou stavěny tak, aby vydržely. Z dlouhodobého hlediska zákazníci zjišťují, že spolehlivost, působivá doba provozuschopnosti, nízká spotřeba inkoustu a univerzálnost jejich strojů znamenají mnohem lepší investici, než kdyby šetřili na počátečních výdajích.

Každá tiskárna Acuity je vysoce kvalitní už jen svou podstatou

Všechny součásti v tiskárně Acuity byly pečlivě vybrány pro svou kvalitu: hladkou integrací vytvořily extra spolehlivou platformu, která je určena pro ziskový tiskový výkon v provozu non-stop – díky neustále generovaným živým a vysoce kvalitním obrazům.

Každá tiskárna Acuity využívá jedinečné inkousty Uvijet společnosti Fujifilm

"Máme desítky let zkušeností s inkousty; díky našim počátkům v tiskových barvách pro sítotisk a našim inovacím se UV inkoustový tisk stal realitou. Nyní jsou inkousty Fujifilm Uvijet průmyslovým standardem pro živost, barevnou denzitu a univerzálnost; pro vynikající výkon podléhají tyto inkousty pečlivému složení a výrobě v naší továrně na inkousty, která získala řadu ocenění."

Všechny tiskárny Acuity mají expertní podporu společnosti Fujifilm

Ve společnosti Fujifilm jsme experti na digitální technologie a jedničkou na trhu UV inkoustového tisku. Zároveň máme bohaté dědictví v oblasti ofsetového tisku a sítotisku. To znamená, že rozumíme tisku z větší perspektivy a můžeme vás podpořit při provádění nejlepších investic pro vaše podnikání. Věříme v poctivý přístup a jsme připraveni vám pomoci. Proč se na nás neobrátit již dnes?

Další informace o široké nabídce řešení s tiskárnami Acuity naleznete také v naší knize Acuity.

Stáhněte si knihu Acuity

Stáhněte si knihu Acuity

Jsme vytvořili atraktivní a užitečné malou knihu k vám poskytnou více informací o možnosti použití, ziskovost a kvalita našeho sortimentu ostrosti. Zde zadejte své údaje, abyste si mohli stáhnout digitální verzi, nebo klikněte zde a vyžádejte si kopii.
Ke stažení je v angličtině

Vyberte si tiskárnu Acuity

Objevte řadu univerzálních tiskových platforem

Řada Acuity nabízí výběr a flexibilitu při rozhodování o nejlepší tiskové platformě pro vaše potřeby od kompaktních rolových a plně automatických archových tiskáren až po extra široké a masivní průmyslové UV inkoustové tiskárny typu flat-bed. Každá z tiskáren svede více nežli si dokážete představit

chevron_right
chevron_left

Prozkoumejte řadu a kontaktujte nás pro další informace.

Kontaktovat nás

Otevřete dvěře neomezeným možnostem s výkonou tiskárnou řady Acuity

Všechny tiskové aplikace, jež očekáváte, a mnoho dalších

Každá tiskárna Acuity skvěle zvládá standardní tiskové aplikace. Navíc zákazníci generují nové obchodní příležitosti a zvyšují zisky tím, že odbočují do méně konvenčních tiskových aplikací s vyšší hodnotou, jako jsou tvarování za tepla, grafické překrytí membránových panelů, interiérové dekorace atd.

Představené tiskové aplikace

Inkoustová překrytí

Digitální tisk dokáže zlepšit vaší tiskovou výrobu zavedením rychlejšího, jednoduššího a nákladově efektivnějšího procesu, než je sítotisk.  

Tvarování za tepla

Platforma tisku UV inkoustem včetně vysoce výkonných a novátorských inkoustů přináší výhody digitálního tisku výrobkům tvarovaným za tepla.

Interiéry

Vytvářejte zakázkové architektonické prvky a interiérové dekorace vysoce kvalitním digitálním tiskem na celou řadu substrátů. Pro retailové, pohostinské a další obchodní prostory se tak nekladou meze vaší fantazii.

Tvarování za tepla

Platforma tisku UV inkoustem včetně vysoce výkonných a novátorských inkoustů přináší výhody digitálního tisku výrobkům tvarovaným za tepla.

Navíc všechny tyto možnosti...

 • Vývěsní štíty a výlohy
 • Interiérové a venkovní nápisy
 • Interiérová grafika
 • Nástěnná a bannerová grafika
 • Špičková grafika a nápisy
 • Propagační předměty
 • Obaly, maketové vzorky a prototypy
 • Podsvícené nápisy
 • Okenní grafika výloh
 • Billboardy
 • Nástěnné tapety
 • Špičkové kancelářské vybavení
 • Bannery na stavbách/zábalech lešení
 • Zábaly budov
 • Lentikulární plakáty a výlohy
 • Výtvarné umění, detailní a jemná díla
 • Nafukovací výlohy
 • Kalendáře, složky na dokumenty, personalizované předměty
 • Tenké fólie a samolepicí štítky
 • Optická loga, vyměnitelné rukojeti a pláště výčepní stolice
 • Přímý tisk na substrát
 • Přímý tisk na foamex
 • Široký sortiment substrátů
 • Látky, PVC, koberce, dřevo, vinyly, textil
 • Speciální efekty včetně laku a bílé barvy
 • Bílý inkoust na černý substrát

Buďte ekologičtější s tiskárnou Acuity

UV a LED UV technologie disponují mnoha ekologickými přínosy

Ve společnosti Fujifilm jsme se zavázali k ekologičtější budoucnosti tisku. Energeticky účinné vytvrzovací systémy včetně UV LED pomáhají šetřit energií. Ve skutečnosti jsme analyzovali, kolik energie spotřebují tiskárny Acuity ve srovnání s jinými hlavními platformami, a výsledky jsou působivé. Ukázalo se, že tiskárny Acuity jí spotřebují výrazně méně.

Navíc inkousty Fujifilm Uvijet splňují některé z nejpřísnějších emisních standardů na světě, což z nich činí bezpečné a vysoce kvalitní UV inkousty vhodné pro obrovskou řadu průmyslových odvětví a použití. Tyto barvy jsou vyráběny v našem závodě v anglickém městě Broadstairs, který nevytváří žádný odpad a je napájen převážně vlastním solárním systémem.

Naše inkousty s nízkým zápachem umožňují bezpečnější a příjemnější pracovní prostředí

Energeticky účinné vytvrzovací systémy včetně UV LED pomáhají šetřit energii a snižovat náklady

Nízká spotřeba inkoustů snižuje celkové vynaložené náklady na spotřební materiál

Naše inkousty Uvijet jsou certifikovány jako bezpečné pro interiérové aplikace organizacemi GREENGUARD, AgBB a Nordic Swan.

Kontaktujte nás ještě dnes

Můžeme vám poskytnout čestný posudek a pomoc při hledání nejlepšího tiskového řešení pro vaše podnikání. Stačí zadat vaše údaje níže a my se vám ozveme.