Představte si ty možnosti s tiskovým strojem Jet Press 750S

Objevte technologii, která zajišťuje jedinečnost stroje, učte se z příběhů úspěchů zákazníků a zjistěte, co by Jet Press 750S mohl udělat pro vaše podnikání.

Představili jsme si technologii

…a vytvořili jsme ji.

Tiskový stroj Jet Press 720S je výsledkem desítek let zkušeností a odborných znalostí společnosti Fujifilm se špičkovými tiskovými a inkoustovými systémy. Kombinuje to nejlepší z oblastí ofsetového a digitálního tisku. Zjistěte informace o tom, proč je tak jedinečný a mimořádný, a obraťte se na jednoho z našich tiskových odborníků s dotazem, jak by mohl tento tiskový stroj vyřešit některé z výzev, kterým čelíte na dnešním trhu, a posunout vaše podnikání vpřed.

Inkjet technology
Inkjet press

Inkoustový tisk ve vlastní lize

Jet Press 750S disponuje vlastní osvědčenou technologií Fujifilm Inkjet, která je integrována do inkoustového tiskového stroje. Např. inkoustové tiskové hlavy SAMBATM. Tyto tiskové hlavy představují nejmodernější technologii, která je v současnosti k dispozici – zajišťují jednoprůchodový tisk s rozlišením 1200 dpi ve čtyřech úrovních šedi.

Absolutně to nejlepší z obou světů

Tiskový stroj Jet Press 750S nabízí kvalitu ofsetového tisku s výhodami tisku digitálního. Využívejte konzistentně ultravysokou kvalitu a spolehlivost ofsetu. Včetně velké rychlosti přípravy, vysoké produktivity a schopností personalizace digitálního tisku.

Stáhněte si naši krásnou knihu Jet Press 750S o 150ti stránkách, kde naleznete podrobnější informace o technologii Fujifilm Inkjet v tiskovém stroji Jet Press 750S. Chcete-li kopii vytištěnou na tiskovém stroji Jet Press, obraťte se na nás.

Jet press 720s book

STÁHNĚTE SI KNIHU JET PRESS 720S

Vytvořili jsme knihu s krásným designem, abychom vám poskytli podrobnější informace o prověřené technologii, ultravysoké kvalitě, produktivitě, univerzálnosti a ziskovosti tiskového stroje Jet Press 720S. Zde zadejte údaje pro stažení digitální verze, nebo klikněte sem pro žádost o tištěnou kopii.

Stahování je v angličtině

Zvedli jsme laťku kvality

Tiskový stroj Jet Press 750S produkuje ultravysokou kvalitu. Kvalita je skutečně vyšší než u ofsetu – a lepší než u jakéhokoli jiného digitálního stroje. Stačí se zeptat našich zákazníků. Získejte skvělou kresbu a zářivější obrázky s vyšším kontrastem. Rozsáhlý barevný gamut – větší než u tisku CMYK – zajišťuje brilantní podání barev. Ostré body, optimalizace kvality tisku v reálném čase a Fujifilm FM rastrování zajišťují skvělé výsledky.

Colour registration accuracy better than offset

Lupa nelže

Přesnost soutisku barev je lepší než u ofsetu. Proč? Díky inkoustu. Přesnost soutisku barev arch po archu je vynikající, protože Jet Press 750S disponuje ofsetovým podavačem – a je založen na neuvěřitelně robustním šasi.

Print consistency

Výtisk za výtiskem, znovu a znovu…

Staňte se svědkem konzistence v celém nákladu – od začátku až do konce. Výtisk vyrobený o měsíc později vypadá zcela identicky. Což znamená méně stresu s dotisky.

Poznejte ultravysokou kvalitu tiskového stroje Jet Press 750S sami.

POŽÁDEJTE O VZOREK

Zde zadejte údaje a dejte nám vědět, jaký druh vzorku byste chtěli obdržet. Vzorek vám pošleme poštou.

Ryzí výrobní prostředek

Na rozdíl od ofsetu lze na tiskovém stroji Jet Press 750S rychle měnit tiskové úlohy. Nevznikne žádný odpad, protože i první výtisk z tiskového stroje je prodejný. Jak dlouho trvá finální příprava? Pouze 1,3 vteřiny. A protože archy vycházejí z tiskového stroje suché, lze zakázky expedovat rychleji. Jet Press 750S je efektivní nástroj pro výrobu vysoce kvalitních malonákladových tiskovin.

Skutečný pracant

 • Až 90% technologická využitelnost stroje přináší více času, kdy na sebe vydělává
 • Minimální nároky na údržbu znamenají méně stresu
 • Užívejte si jednoduché a logické pracovní postupy – od PDF k výtisku
 • stáhněte si přehled „Den provozu“ tiskového stroje Jet Press 720S

  Objevte, jak může být Jet Press 720S v jednom dnu produktivní. Podívejte se, kolik B2 tiskových archů zvládne vytisknout a kolik tiskových příprav lze realizovat. Zjistěte, jaké různé druhy a typy zakázek lze produkovat. A porovnejte to s ofsetem.

  Stahování je v angličtině

  Navržen k univerzálnosti

  Díky své univerzálnosti zvládá Jet Press 750S skvěle širokou škálu aplikací – od reprezentativních personifikovaných tiskových zakázek až po obalový materiál. Protože kvalita výstupu je tak vysoká, můžete proniknout do špičkových tiskových aplikací, aniž byste museli investovat do dalších ofsetových strojů.

  Zelená je nejlepší barvou

  Díky tiskovému stroji Jet Press 750S je snazší recyklace. Inkousty Fujifilm byly navrženy pro lepší recyklovatelnost. Proto jim asociace INGEDE (International Association of the Deinking Industry – Mezinárodní asociace odvětví recyklace inkoustů) udělila 98 bodů ze 100 možných. Tím se vyrovnaly ofsetu. A přestanete-li ofset zcela používat, eliminujete suroviny, nebezpečný tiskařský spotřební materiál a papírový odpad.

  Představili si ty možnosti

  .. .a tiskový stroj Jet Press předčil jejich očekávání.

  Typický vlastník stroje Jet Press neexistuje. Ale všichni mají dvě věci společné: motivaci vystoupit z davu a zvýšit svou ziskovost. Od špičkových komerčních tiskáren přes experty specializované na obaly až po běžné velkokapacitní tiskárny – všichni, kdo investovali do stroje Jet Press, mohou sdílet neocenitelné zkušenosti a inspirativní příběhy o úspěchu. Zde je jen letmý náhled. Stáhněte si knihu případových studií tiskového stroje Jet Press a přečtěte si jich mnohem více.

  Jet press 720s
  Move from offset

  Stáhnout knihu případových studií

  Objevte příběhy více než 30ti vlastníků tiskového stroje Jet Press 720S produkujících širokou škálu aplikací. Porozumějte výzvám, kterým čelili, aspektům jejich obchodních strategií i toho, jak investovali do Jet Press 720S – či dokonce do dvou, a tomu, jak se to ukázalo být moudrým obchodním rozhodnutím.

  Stahování je v angličtině

  Úspěch prvního tiskového stroje Jet Press 720S znamenal druhou investici

  STRAUB DRUCK & MEDIEN AG

  image

  Tiskový stroj Jet Press 720S vyprodukoval tak vynikající kvalitu a výkon, že jsme se rozhodli investovat do druhého tiskového stroje, abychom mohli uspokojit neustálý růst našich digitálních služeb.

  FRANCISCO MARTINEZ

  CEO, Straub Druck & Medien AG

  Tisk vzbuzující hrdost

  IMPRESSED DRUK EN PRINT

  image

  Tiskový stroj Jet Press 720S generuje plný barevný gamut a vysokou kvalitu, které naše zákazníky vskutku ohromují. Mnozí z nich patří k designovým a reklamním agenturám, pro něž je nejvyšší kvalita klíčová. Zákazníci milují ostrost i jasnost barev a vyžadují, aby se stále více jejich zakázek tisklo na tiskovém stroji Jet Press 720S a nikoli na našich stávajících ofsetových strojích.

  BAS GRAVESTEIJN

  Ředitel, Impressed Druk en Print

  Nejlepší inkoustová technologie v akci

  GREENSHIRES GROUP

  image

  Věděli jsme, že jde o dobrý stroj – ale dokud jsme jej letos neviděli v akci na veletrhu Drupa, nemohli jsme ocenit, jak je skutečně dobrý. Technologie Fujifilm Inkjet, která jej pohání, se zřejmě stává průmyslovým benchmarkem.

  RICHARD DALBY

  Generální ředitel, Greenshires Group

  Zlepšené ekologické certifikáty

  GRÁFICAS OCHOA

  image

  Snížení odpadu z inkoustového stroje ve srovnání s konkurenčními stroji na bázi tonerů hrálo významnou roli v našem rozhodovacím procesu.

  IRENE OCHOA

  Spoluvlastník, Gráficas Ochoa

  Generování příležitostí

  KINGFISHER PRESS

  image

  Nejedná se jen o další kus vybavení – jde o vstupní bránu ke zcela novému toku příjmů od stávajících i nových zákazníků.

  JON DOIDGE

  Spoluředitel, Kingfisher Press

  Představte si, co tiskový stroj Jet Press 750S

  může udělat pro vaše podnikání

  Jet Press 720s

  Představte si že vystoupíte z davu

  Tisk je velmi konkurenční odvětví. Proto si musíte vytvořit výhodu, která vás odliší od ostatních. Tiskový stroj Jet Press vám pomůže proniknout na nové trhy a získat tak zakázky s vysokou přidanou hodnotou.

  Představte si tak vysokou kvalitu tisku, že vytváří nové příležitosti

  Kvalita tisku Jet Pressu je konzistentně tak vysoká a barevný gamut tak působivý, že namísto ofsetu budou chtít zákazníci tisk zakázek na Jet Pressu.

  Představte si, že říkáte ANO! když ostatní nemohou

  Bez váhání vytiskněte objem 50 výtisků v lepší, než ofsetové kvalitě. Bez velké námahy vytiskněte za den 30 malonákladových zakázek, k nerozeznání od ofsetu.

  Představte si vstup na nové trhy

  Nabídněte více než nabízíte dnes. Všestrannost tiskového stroje Jet Press může zlepšit nejen vaše nynější podnikání, ale také usnadnit diverzifikaci pomocí nových aplikací – jako jsou obaly nebo tisk na plátno – a proniknout na nové trhy.

  Představte si ty možnosti pro vaše podnikání

  Jet Press dokáže vytvořit nové příležitosti pro vaše podnikání. Staňte se lídrem, investicí do nejpokročilejšího a prověřeného digitálního inkoustového tiskového stroje na trhu.

  Chcete se dozvědět více?

  Pohovořte si s námi o všech aspektech svého tiskového procesu i o tom, čeho je Jet Press 750S skutečně schopen. Víme toho hodně o výzvách, kterým čelí tiskárny. A můžeme nabídnout užitečné informace a zkušenosti v tom, jak může inkoustová technologie zlepšit a motivovat úspěšnost tiskárny.

  Váš e-mail nebudeme sdílet. Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů.