Mohli byste si myslet, že jde o troufalost – jak to tedy víme? Jde o to, že výkon stroje Jet Press 750S nelze jednoduše srovnat s žádnou jinou digitální ani ofsetovou technologií tisku, a že v kombinaci s novou úrovní ekologického výkonu nastavuje zcela nové měřítko pro tiskovou výrobu.

Ale důležitější je mnoho hrdých majitelů stroje Jet Press, kteří jsou tak nadšeni pro tisk, že nyní hodlají investovat do toho nejlepšího. Na tom také staví svoje podnikání – vědí totiž, že vysoce kvalitní tisk s přidanou hodnotou je velmi výnosnou pozicí.

Jak se nadšení snoubí s výkonem…

Aries Grupo de Comunicación

Antonio Martin má vášeň pro vyprávění. Jeho příběh se společností Aries je o tom, jak kreativní myšlení a společná práce pomohly podniku uspět v rámci rychlých změn v tomto oboru. Poslechněte si, jak přidání zařízení Jet Press 750S znamenalo, že Antonio mohl pokračovat ve svém příběhu pomocí barvy a imaginace.

“Rychlost, s jakou můžeme dokončit nízkonákladové zakázky, se velmi zlepšila.”

Celebrate Digital Printing GmbH

Francisco Martinez disponuje nadšením pro tisk. Byl jedním z prvních, kteří si pořídili stroj Jet Press 720S již v roce 2014. A protože byl tak úspěšný, objednal si další stroj v roce 2016 – a nedávno i nový stroj Jet Press 750S, aby držel krok s poptávkou. Poslechněte si fascinující příběh Francisca zde.

“Každým rokem soustavně dosahujeme 35% růstu”

FloriColor

Tiago Yu disponuje nadšením pro fotografie. Díky digitálnímu tiskovému stroji Jet Press 750S dokáže poprvé digitálně tisknout ultravysokou kvalitu, kterou jeho zákazníci požadují. Tím je jeho podnikání konkurenceschopnější, a navíc se mu otevírají nové segmenty trhu. Poslechněte si příběh Tiaga zde.

“Digitální kvalita neodpovídala standardu, který vyžadujeme. Až doposud.”

Emmerson Press

John a Jamie Emmersonovi disponují nadšením pro ragby – z tohoto tvrdého sportu si do svého podnikání denně berou klíčové hodnoty odvahy, týmové práce a odhodlání být těmi nejlepšími. Poslechněte si, jak se výkon stroje Jet Press více než hodil pro jejich nadšení být těmi nejlepšími, zde.

“Od data investice do stroje evidujeme dvakrát vyšší obrat digitálního tisku.”

Chcete vidět více?

Analýza

Získejte personalizovanou analýzu, zda se stroj Jet Press hodí pro vaše podnikání

POŽÁDEJTE O ANALÝZU

Kniha Případové studie

Přečtěte si o mnoha dalších majitelích stroje Jet Press, kteří dosahují svých cílů

STÁHNĚTE SI KNIHU

Vzorky tisku

Požádejte o vzorek tisku, abyste se mohli přesvědčit o kvalitě stroje Jet Press

POŽÁDEJTE O VZOREK

Komunikujme

Zjistěte více o nákladech a výkonu tohoto výjimečného digitálního tiskového stroje

KONTAKTUJTE NÁS