Dzięki Jet Press 750S High Speed można w efekcie uzyskać dwie maszyny w jednej. Jest to maszyna cyfrowa, która w trybie wysokiej wydajności drukuje 5400 arkuszy na godzinę, zapewniając jakość i niezawodność maszyny ofsetowej przy niższym zużyciu atramentu i niższych kosztach na arkusz, podwajając liczbę prac drukownych cyfrowo.

Jest to maszyna cyfrowa która w trybie wysokiej jakości drukuje 3600 arkuszy na godzinę, która zapeniając przy tym lepszą i bardziej spójną jakość druku niż druk offsetowy, z szerszą gamą kolorów o wysokiej intensywności, umożliwiając drukowanie prac o absolutnie najwyższej jakości. A dzięki możliwości przełączania się w ciągu kilku minut między tymi dwoma uzyskujesz najbardziej elastyczną maszynę produkcyjną na rynku.

Jet Press 750S High Speed: nowy standard w druku

Aries Grupo de Comunicación

Antonio Martin jest pasjonatem opowiadania historii, a jego historia z Aries opowiada o tym, jak kreatywne myślenie i współpraca pozwoliły firmie odnieść sukces w obliczu błyskawicznych zmian w branży. Posłuchaj, jak maszyna Jet Press 750S pozwoliła Antonio kontynuować historię z kolorami i wyobraźnią.

“Czas, potrzebny na zrealizowanie pracy o małym nakładzie znacznie się zmiejszył.”

Celebrate Digital Printing GmbH

Francisco Martinez jest pasjonatem druku. Był jedną z pierwszych osób, które w 2014 roku zainstalowały maszynę Jet Press 720S. A ponieważ był bardzo zadowolony z zakupu, w 2016 roku zamówił kolejną, a ostatnio także nowy model Jet Press 750S, aby sprostać zapotrzebowaniu. Posłuchaj fascynującej historii Francisca tutaj.

“Konsekwentnie odnotowujemy 35% wzrost rok do roku.”

FloriColor

Tiago Yu pasjonują zdjęcia. Dzięki maszynie cyfrowej Jet Press 750S może teraz po raz pierwszy drukować cyfrowo zdjęcia w ultra wysokiej jakości, jakiej oczekują jego klienci, co czyni jego firmę bardziej konkurencyjną i otwartą na nowe rynki. Posłuchaj historii Tiago tutaj.

“Cyfrowa jakość nie spełniała wymaganych standardów. Do teraz.”

Emmerson Press

John i Jamie Emmerson pasjonują się rugby, stosując podstawowe wartości tego wymagającego sportu, takie jak odwaga, praca zespołowa i determinacja, aby być najlepszym, w swojej codziennej działalności. Posłuchaj, jak wydajność maszyny Jet Press przekroczyła ich najwyższe oczekiwania, aby być najlepszym tutaj.

“ Od czasu inwestycji nasz przychód z druku cyfrowego uległ podwojeniu.”

Chcesz zobaczyć więcej?

Analiza

Uzyskaj spersonalizowaną analizę, czy maszyna Jet Press jest odpowiednia dla Twojej firmy

ZAMÓW ANALIZĘ

Książka studiów przypadku

Przeczytaj o wielu innych właścicielach maszyn Jet Press, którzy realizują swoje cele

POBIERZ KSIĄŻKĘ

Próbki wydruków

Zamów własną próbkę druku atramentowego, aby przekonać się, jak dobra jest maszyna Jet Press

ZAMÓW PRÓBKĘ

Porozmawiajmy

Dowiedz się więcej na temat kosztów i wydajności tej niesamowitej maszyny cyfrowej

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI