Wyobraź sobie możliwości maszyny Jet Press 750S

Odkryj technologię, która czyni ją wyjątkową, poznaj historie sukcesów klientów i dowiedz się, co maszyna Jet Press 750S może zrobić dla Twojej firmy.

Wyobraziliśmy sobie technologię

…i wprowadziliśmy ją w życie.

Maszyna Jet Press 750S jest owocem wieloletniego doświadczenia i fachowej wiedzy firmy Fujifilm w dziedzinie najlepszych, światowej klasy systemów druku i atramentowych. Urządzenie łączy w sobie absolutnie najlepsze cechy z obu dziedzin – druku offsetowego i cyfrowego. Dowiedz się więcej, co czyni tę maszynę tak niezwykłą i wyjątkową i skontaktuj się z nami, aby porozmawiać z ekspertem od druku, jak mogłaby rozwiązać choćby część problemów występujących na dzisiejszym rynku oraz pomóc w rozwoju Twojej firmy.

Inkjet technology
Inkjet press

Druk atramentowy jest klasą sam dla siebie

W maszynie Jet Press 750S zastosowano sprawdzone, nie mające sobie równych rozwiązania oparte na autorskiej technologii druku atramentowego firmy Fujifilm, zintegrowane w atramentowej maszynie drukującej. Takie jak atramentowe głowice drukujące SAMBA. Reprezentują one najbardziej zaawansowaną, dostępną obecnie technologię głowic drukujących – umożliwiając druk jednoprzebiegowy w rozdzielczości 1200 dpi w 4-poziomowej skali szarości.

Idealne połączenie starego i nowego

Maszyna Jet Press 750S oferuje jakość druku offsetowego oraz zalety druku cyfrowego. Skorzystaj z powtarzalnej ultra wysokiej jakości i niezawodności druku offsetowego. A także z krótkich czasów realizacji, wysokiej wydajności i możliwości dostosowywania druku cyfrowego.

Pobierz wspaniałą, liczącą 150 stron książkę o maszynie Jet Press, aby dowiedzieć się więcej o zastosowanej w niej autorskiej technologii druku atramentowego firmy Fujifilm.Skontaktuj się, aby zamówić wersję papierową wydrukowaną na maszynie Jet Press 750S.

Jet press book

POBIERZ KSIĄŻKĘ O MASZYNIE JET PRESS

Przygotowaliśmy pięknie zaprojektowaną książkę, aby dostarczyć więcej informacji na temat sprawdzonej technologii, ultra wysokiej jakości, wydajności, wszechstronności i rentowności maszyny Jet Press 750S. Wpisz poniżej swoje dane, aby pobrać wersję cyfrową lub kliknij tutaj, aby zamówić wersję papierową.

Podnieśliśmy poprzeczkę jakości

Maszyna Jet Press 750S oferuje ultra wysoką jakość. Jakość jest rzeczywiście lepsza niż w druku offsetowym – i lepsza, niż w jakiejkolwiek innej maszynie cyfrowej. Wystarczy zapytać naszych klientów. Uzyskaj bardziej szczegółowe i jaśniejsze obrazy o lepszym kontraście. Duża gama kolorów – z możliwością odwzorowania do 90% biblioteki Pantonu – zapewnia twoje wydruki wyróżnia się z tłumu. A dzięki głowicom Samba i technologii VersaDrop, zapewniającej rozdzielczość 1200 x 1200 dpi wraz z kontrolą jakości w pętli zamkniętej w czasie rzeczywistym, gwarantowane są doskonałe wyniki za każdym razem.

Colour registration accuracy better than offset

Lupa nie kłamie

Dokładność pasowania kolorów jest lepsza niż w druku offsetowym. Dlaczego? Ze względu na druk atramentowy. Równie znakomicie wypada pasowanie arkusz do arkusza, ponieważ maszyna Jet Press 750S oferuje system obsługi papieru offsetowego – i bazuje na niezwykle solidnej podstawie.

Print consistency

Raz za razem, wydruk za wydrukiem...

Jet Press 750S zapewnia powtarzalność wydruków i nakładów – od początku do końca. Wynika to z wydajności naszych nowych atramentów VIVIDIA, które zapewniają spójne wyniki w najszerszej gamie standardowych papierów offsetowych.

Zobacz ultra wysoką jakość maszyny Jet Press 750S na własne oczy.

Request a sample

Wpisz tutaj swoje dane i daj nam znać, jaki rodzaj próbki chcesz otrzymać. Wyślemy to do ciebie pocztą.

Najszybsza 4 kolorowa maszyna do druku cyfrowego w formacie B2

Z prędkością prasy 3600 arkuszy na godzinę, Jet Press 750S zmieni twoją zdolność do drukowania na krótkich nakładów. Dzięki wielu nowym technologiom, które jeszcze bardziej poprawiają czas pracy, optymalizują suszenie arkuszy, redukują zacięcia papieru i upraszczają konserwację, Jet Press 750S pozwoli Ci podjąć więcej pracy i uzyskać więcej arkuszy nett niż w przypadku wielu tonerowych maszyn cyfrowych.

Prawdziwy tytan pracy

  • Eliminuje czas potrzebny na przygotowania i ustawienia maszyny offsetowej
  • Ciesz się up-time porównywalnym z offsetem, aby zmaksymalizować wydajność
  • Drukuj prace bardzo szybko dzięki prędkości maszyny 3600 arkuszy na godzinę
  • Popraw czas wykańczania prac dzięki drukowaniu kolektywnemu i suchym arkuszom

Download the Jet Press ‘day in the life’ infographic

Discover how productive a Jet Presscan be in a day. See how many B2 sheets and printed sides it can handle and how many job changes you can achieve. See what variety and types of jobs you can produce. And compare this to offset.

Zamierzona wszechstronność

Maszyna Jet Press 750S, z uwagi na swoją uniwersalność, doskonale radzi sobie z szeroką gamą zastosowań – od cennych, niestandardowych pozycji po opakowania. Ponieważ jakość wykończenia oferowana przez maszynę Jet Press 750S jest tak wysoka, można poszerzyć zakres działalności o druk wysokiej klasy bez konieczności inwestowania w dodatkowe maszyny offsetowe.

Lepsze rozwiązanie środowiskowe

Dzięki Jet Press 750S recykling jest łatwiejszy. Atramenty Fujifilm w połączeniu z naszą unikalną technologią Rapid Coagulation Primer zapewniają, że atrament nie przedostaje się do papieru, co umożliwia lepszą zdolność do odbarwiania. Międzynarodowe Stowarzyszenie Przemysłu Odbarwiania (INGEDE) przyznało mu 85 punktów na 100 możliwych, co stawia nas na równi z drukiem offsetowym.

A przechodząc z offsetu na Jet Press 750S, wyeliminujesz wszystkie elementy związane z produkcją płyt, w tym wodę i odpady, zmniejszysz ilość makulatury i materiałów niebezpiecznych oraz zmniejszyć moc, której używasz. Podsumowując, szacujemy że ślad węglowy maszyny Jet Press jest o około 25% niższy od standardowej maszyny offsetowej B2.

Wyobrażali sobie możliwości

…ale maszyna Jet Press przekroczyła ich oczekiwania.

Nie ma jednego typowego posiadacza maszyny Jet Press. Ale wszyscy mają dwie cechy wspólne: chęć wyróżniania się z tłumu i poprawy rentowności. Od wysokiej klasy drukarni komercyjnych, poprzez ekspertów od opakowań specjalnych, po zwykłe drukarnie wielkonakładowe – ci, którzy zainwestowali w maszyny Jet Press 720S, mogą podzielić się bezcennymi spostrzeżeniami i inspirującymi historiami sukcesu. Oto mały przedsmak. Pobierz książkę studiów przypadku naszej maszyny Jet Press 720S, aby przeczytać o wiele więcej.

Jet press 720s
Move from offset

Download the case study book

Poznaj historie ponad 30 właścicieli maszyn Jet Press oferujących szeroką gamę zastosowań. Dowiedz się, jakim musieli sprostać wyzwaniom, jakie są aspekty ich strategii biznesowych i jak inwestycja w jedną, a nawet dwie maszyny Jet Press okazała się być mądrą decyzją biznesową.

Sukces pierwszej maszyny Jet Press 720S zaowocował zakupem drugiej

Straub Druck & Medien AG

Wydajność i jakość oferowane przez maszynę Jet Press 720S były tak wyjątkowe, że postanowiliśmy zainwestować w drugą maszynę, aby obsłużyć ciągły rozwój naszych usług cyfrowych.

Francisco Martinez

Dyrektor generalny, Straub Druck & Medien AG

Druk powodem do dumy

Impressed Druk en Print

Pełna gama kolorów i wysoka jakość oferowana przez maszynę Jet Press 720S naprawdę robi wrażenie na naszych klientach. Wielu z nich to agencje projektowe i reklamowe, dla których najwyższa jakość ma kluczowe znaczenie. Cenią sobie ostre i klarowne kolory i wymagają, aby coraz więcej ich zleceń było drukowanych na maszynie Jet Press 720S zamiast na posiadanych maszynach offsetowych.

Bas Gravesteijn

Dyrektor, Impressed Druk en Print

Najlepsza technologia druku atramentowego w akcji

Greenshires Group

Wiedzieliśmy, że jest dobra – ale doceniliśmy jej rzeczywiste możliwości dopiero na targach Drupa, gdzie zobaczyliśmy ją w akcji. Zastosowana w niej technologia druku atramentowego firmy Fujifilm chyba staje się czymś w rodzaju wyznacznika jakości w branży.

Richard Dalby

Dyrektor zarządzający, Greenshires Group

Doskonały up-time

CPI BOOKS

Doskonały up-time maszyny oznacza że Jet Press jest wstanie wyprodukować więcej zleceń niż wiele szybszych maszyn cyfrowych.

JAMIE STANBOROUGH

Dyrektor Operacyjny, CPI Books

Tworzenie możliwości

Kingfisher Press

To nie jest po prostu kolejna maszyna – to dla nas brama do zupełnie nowego źródła dochodów, zarówno w przypadku istniejących, jak i nowych klientów.

Jon Doidge

Zastępca dyrektora, Kingfisher Press

Wyobraź sobie, co maszyna Jet Press 750S

może zrobić dla Twojej firmy

Wyobraź sobie, że wyróżniasz się z tłumu

Na rynku druku panuje konkurencja. Konieczne jest stworzenie przewagi, która pozwoli się wyróżniać. Maszyna Jet Press 750S może pomóc przetrzeć szlak i zdobyć nowe, dochodowe, cenne rynki.

Wyobraź sobie jakość wydruku tak wysoką, że stwarza nowe możliwości

Jakość maszyny Jet Press 750S jest tak konsekwentnie wysoka, a gama kolorów tak imponująca, że klienci często proszą o wykonanie wydruków na maszynie Jet Press 750S zamiast na maszynie offsetowej.

Wyobraź sobie, że mówisz TAK!, kiedy inni są zmuszeni odmówić

Bez cienia wahania wydrukujesz serię 50 arkuszy o jakości lepszej od offsetowej. Bez trudu wydrukujesz 30 zadań porównywalnych z drukiem offsetowym w ciągu jednego dnia.

Wyobraź sobie zdobywanie nowych rynków

Oferuj więcej niż oferujesz dziś. Wszechstronność maszyny Jet Press 750S nie tylko umożliwi rozwój firmy, ale może pomóc poszerzyć ją o nowe zastosowania – takie jak opakowania – i zdobyć nowe rynki.

Wyobraź sobie możliwości dla Twojej firmy

Maszyna Jet Press 750S potrafi tworzyć nowe możliwości dla Twojej firmy. Przejmij inicjatywę, inwestując w najbardziej zaawansowaną i sprawdzoną maszynę do atramentowego druku cyfrowego na rynku.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Porozmawiaj z nami już dziś o dowolnych aspektach Twojego procesu drukowania i dowiedz się, co tak naprawdę potrafi maszyna Jet Press 750S. Dobrze wiemy, jakim wyzwaniom muszą sprostać drukarnie. I możemy zaoferować przydatne i wnikliwe informacje, jak technologia druku atramentowego może wspomagać i napędzać rozwój drukarni.

Nie udostępnimy Twojego adresu e-mail. Przeczytaj naszą politykę prywatności.