Myslíte, že je to odvážne tvrdenie? Vieme, o čom hovoríme. Výkonu tlačiarne Jet Press 750S jednoducho nemôže byť porovnateľný so žiadnou inou digitálnou alebo ofsetovou tlačovou technológiou a v kombinácii s novou úrovňou environmentálneho výkonu predstavuje nový štandard pre tlačovú produkciu.

Dôležitejší je však názor mnohých hrdých majiteľov tlačiarne Jet Press, ktorí sú dostatočne zapálení pre tlač a chcú investovať do toho najlepšieho. Na tejto tlačiarni budujú svoje podnikanie, pretože vedia, že vysokokvalitná tlač s pridanou hodnotou je miestom, kde možno zarábať peniaze.

Pozrite si spojenie vášne a výkonu…

Aries Grupo de Comunicación

Antonio Martin je vášnivý rozprávač príbehov. Jeho príbeh s Aries hovorí o tom, ako kreatívne myslenie a spolupráca pomohli uspieť pri rýchlych zmenách v priemysle. Vypočujte si ako Antonio dokázal pokračovať vo svojom príbehu s farbami a fantáziou vďaka digitálnemu tlačovému stroju Jet Press 750S.

“Rýchlosť, ktorú môžeme dosiahnuť pri zákazkách s nízkym nákladom, sa výrazne zlepšila.”

Celebrate Digital Printing GmbH

Francisco Martinez má vášeň pre tlač. Bol jedným z prvých, ktorí si nainštalovali Jet Press 720S už v roku 2014. S touto tlačiarňou bol taký úspešný, že si v roku 2016 objednal ďalšiu a nedávno aj nový Jet Press 750S, aby držal krok s dopytom. Vypočujte si fascinujúci Franciscov príbeh.

„Neustále dosahujeme 35 % medziročný rast“

FloriColor

Tiago Yu má vášeň pre fotografie. Za pomoci digitálnej tlačiarne Jet Press 750S môže teraz prvýkrát digitálne tlačiť ultravysokú kvalitu, ktorú požadujú jeho zákazníci. Vďaka tomu je jeho podnikanie konkurencieschopnejšie a otvárajú sa mu nové trhy v tomto procese. Vypočujte si Tiagov príbeh.

„Digitálna kvalita nedosahovala požadovanú úroveň. Až doteraz.“

Emmerson Press

John a Jamie Emmersonovci majú vášeň pre ragby a každý deň prenášajú do svojho podnikania základné hodnoty tohto tvrdého športu, ktorými sú odvaha, tímová práca a odhodlanie byť najlepší. Vypočujte si, ako výkon tlačiarne Jet Press bol viac než vyhovujúci ich túžbe byť najlepší.

„Od tejto investície sme v oblasti digitálnej tlače zaznamenali dvojnásobný obrat.“

Chcete vidieť viac?

Analýza

Získajte persobalizovanú analýzu, či je tlačiareň Jet Press pre vaše podnikanie to pravé.

VYŽIADAŤ ANALÝZU

Kniha prípadových štúdií

Prečítajte si o mnohých ďalších majiteľoch tlačiarne Jet Press, ktorí dosahujú svoje ciele.

PREVZIAŤ KNIHU

Vzorky tlače

Vyžiadajte si vlastnú vzorku atramentovej tlače a zistite, aký dobrý je Jet Press.

VYŽIADAŤ VZORKU

Poďme sa rozprávať

Získajte viac informácií o nákladoch a výkone tejto mimoriadnej digitálnej tlači.

KONTAKT