Predstavte si tie možnosti s tlačovým strojom Jet Press 750S

Objavte jedinečnú technológiu, inšpirujte sa úspechom iných našich zákazníkov a zistite, čo by mohol tlačový stroj Jet Press 720S priniesť vašej spoločnosti.

Predstavili sme si technológiu

... a potom sme ju aj reálne zostrojili.

Tlačový stroj Jet Press 750S je výsledok dlhoročných skúseností a odborných znalostí spoločnosti Fujifilm, ktorá má vedúce postavenie v oblasti vysokokvalitnej tlače a atramentových tlačových systémov. Tento tlačový stroj predstavuje kombináciu toho najlepšieho zo sveta ofsetovej aj digitálnej tlače. Zistite , vďaka čomu je tento tlačový stroj taký jedinečný a mimoriadny. Skontaktujte sa s nami, aby ste sa porozprávali s naším expertom na tlač o tom, ako by tento tlačový stroj mohol vyriešiť niektoré náročné úlohy, ktorým na dnešnom trhu čelíte, a pozdvihnúť vaše podnikanie na najmodernejšiu úroveň.

Inkjet technology
Inkjet press

Vlastná liga.

Tlačový stroj Jet Press 750S je založený na osvedčenej a patentovanej technológii atramentovej tlače spoločnosti Fujifilm, ktorá je doň integrovaná jedinečným spôsobom. Dobrým príkladom toho sú atramentové tlačové hlavy SAMBATM. Tie totiž predstavujú najpokročilejšiu technológiu tlačových hláv, ktorá je dnes k dispozícii – umožňujúcu tlač na jeden prechod s rozlíšením 1 200 dpi a odtieňmi sivej 4 úrovní.

To najlepšie z obidvoch svetov tlače.

Tlačový stroj Jet Press 750S ponúka vlastnosti ofsetovej tlače s výhodami digitálnej tlače. Ponúka konzistentnosť, mimoriadne vysokú kvalitu a spoľahlivosť ofsetovej tlače. A k tomu aj prednosti digitálnej tlače, ako sú vysoká rýchlosť, vysoká produktivita a možnosti personalizácie.

Stiahnite si našu krásnu 150-stranovú knihu o tlačovom stroji Jet Press 750S, aby ste sa dozvedeli viac o patentovanej technológii atramentovej tlače spoločnosti Fujifilm, ktorá je v ňom použitá. 

Jet press 720s book

STIAHNUŤ KNIHU O TLAČOVOM STROJI JET PRESS 720S

Vytvorili sme krásne navrhnutú knihu, aby sme v nej ponúkli viac informácií o osvedčenej technológii a o mimoriadne vysokej kvalite, produktivite, všestrannosti a ziskovosti tlačového stroja Jet Press 720S. Sem zadajte svoje údaje, aby ste si mohli stiahnuť digitálnu verziu tejto knihy alebo kliknite sem, aby ste si vyžiadali jej výtlačok.

Sťahovanie je v angličtine

Latku kvality sme posunuli vyššie.

Tlačový stroj Jet Press 750S umožňuje tlač mimoriadnej kvality. Kvalita je naozaj lepšia ako pri ofsetovej tlači – a je lepšia ako pri tlači akýmkoľvek iným digitálnym tlačovým strojom. Stačí sa na to spýtať našich zákazníkov. Tento tlačový stroj ponúka vysokú presnosť detailov a jasnejšie obrázky s lepším kontrastom. Veľká škála farieb – širšia než pri koncepcii azúrovej, purpurovej, žltej a čiernej farby (CMYK) – zabezpečuje najlepšiu sýtosť farieb. Ostré body, optimalizácia kvality tlače v reálnom čase a patentované stochastické rastrovanie spoločnosti Fujifilm sú zárukou dosahovania brilantných výsledkov.

Colour registration accuracy better than offset

Lupa neklame.

Presnosť definície farieb je vyššia než pri ofsetovej tlači. Prečo? Lebo ide o atramentovú tlač. A radenie hárkov je vynikajúce, lebo tlačový stroj Jet Press 750S je vybavený ofsetovým systémom manipulácie s papierom a neuveriteľne pevným vedením.

Print consistency

Mimoriadna konzistentnosť.

Tento tlačový stroj ponúka konzistentnosť evidentnú na každom výtlačku, ako aj v rámci tlače celého nákladu – od začiatku do konca. Výtlačky zhotovené o mesiac neskôr vyzerajú úplne rovnako ako výtlačky zhotovené o mesiac skôr. To znamená menej stresu spojeného s opätovnou tlačou.

Presvedčte sa o mimoriadne vysokej kvalite tlačového stroja Jet Press 750S.

POŽIADAŤ O VZORKU

Sem zadajte svoje údaje a dajte nám vedieť, aký typ vzorky by ste chceli dostať. Pošleme vám ju poštou.

Pravá produkčná sila

Na tlačovom stroji Jet Press 750S možno na rozdiel od ofsetových tlačových strojov rýchlo meniť tlačové úlohy. To znamená, že nedochádza k žiadnemu mrhaniu hárkami, lebo aj prvý výtlačok je predajný. A ako dlho trvá jeho výstup? Iba 1,3 sekundy. A keďže hárky vychádzajú z tohto tlačového stroja suché, tlačové úlohy možno expedovať zákazníkom rýchlejšie. Tlačový stroj Jet Press 750S umožňuje efektívnu vysokokvalitnú tlač malých nákladov.

Ozajstný pracant

  • Využiteľný čas tohto tlačového stroja na úrovni až 90 % znamená rýchlu návratnosť danej investície.
  • Minimálna údržba znamená menej stresu.
  • Jednoduché a priamočiare pracovné toky – z PDF na tlač.

stiahnuť infografiku „deň v prevádzke“ tlačového stroja Jet Press 720S

Objavte možnú dennú produktivitu tlačového stroja Jet Press 720S. Pozrite si, koľko hárkov a strán formátu B2 dokáže vytlačiť a koľko zmien tlačových úloh možno vykonať. Pozrite si, aké druhy a typy tlačových úloh by ste mohli vďaka tomuto tlačovému stroju vykonávať aj vy. A porovnajte to s ofsetovou tlačou.

Sťahovanie je v angličtine

Navrhnutý so zreteľom na všestrannosť.

Tlačový stroj Jet Press 750S vďaka svojej všestrannosti skvele zvláda širokú škálu médií – od prispôsobených zákaziek s vysokou pridanou hodnotou až po balenia. Keďže kvalita konečnej úpravy vychádzajúcej z tlačového stroja Jet Press 750S je veľmi vysoká, môžete prejsť aj na tlač na špičkové tlačové médiá bez toho, aby ste museli investovať do ofsetových zariadení.

Zelená je najlepšia farba.

Tlačový stroj Jet Press 750S umožňuje aj ľahšiu recykláciu papiera. Atramenty spoločnosti Fujifilm sú navrhnuté tak, aby sa lepšie odstraňovali. Medzinárodná asociácia odvetvia odstraňovania atramentu (INGEDE) im z možných 100 bodov dala 98 bodov. To znamená, že z tohto hľadiska sú na takej istej úrovni ako je ofsetová tlač. A ak úplne prejdete z ofsetovej tlače na takúto tlač, budete eliminovať suroviny, nebezpečný spotrebný materiál používaný v tlačovom stroji a plytvanie papierom.

Predstavili si tie možnosti

... a tlačový stroj Jet Press prevýšil ich očakávania.

Neexistuje jeden typický majiteľ tlačového stroja Jet Press. No všetci majú spoločné dve veci: Chcú vyčnievať z radu a zvyšovať ziskovosť. Medzi tých, čo investovali do kúpy tlačového stroja Jet Press, patria popredné komerčné tlačiarne, experti na balenie aj bežné tlačiarne produkujúce veľké objemy – a všetci dosahujú inšpirujúce úspechy. Tu ponúkame len zopár príkladov. Ak si chcete prečítať oveľa viac úspešných príbehov, stiahnite si knihu prípadových štúdií tlačového stroja Jet Press.

Jet press 720s
Move from offset

Stiahnutie knihy prípadových štúdií.

Prečítajte si príbehy viac než 30 majiteľov tlačového stroja Jet Press 720S, ktorí teraz tlačia na širokú škálu médií. Pochopíte tak výzvy, ktorým čelili, aspekty ich obchodnej stratégie, a to, prečo sa investícia do tlačového stroja Jet Press 720S či dokonca dvoch ukázala ako múdre obchodné rozhodnutie.

Sťahovanie je v angličtine

Úspech prvého tlačového stroja Jet Press 720S znamenal kúpu ďalšieho.

STRAUB DRUCK & MEDIEN AG

image

Výkonnosť a kvalita produkcie tlačového stroja Jet Press 720S boli také vynikajúce, že sme sa rozhodli investovať do kúpy ďalšieho takého tlačového stroja, aby sme nemuseli zastaviť pokračujúci rast v oblasti našich digitálnych služieb.

FRANCISCO MARTINEZ

Prezident, Straub Druck & Medien AG

Tlač, na ktorú sme hrdí.

IMPRESSED DRUK EN PRINT

image

Našim zákazníkom imponuje najmä plná škála farieb a vysoká kvalita produkcie tlačového stroja Jet Press 720S. Medzi nich patria najmä dizajnérske a reklamné agentúry, pre ktoré je najdôležitejšia najvyššia kvalita. Milujú ostrosť a jasnosť farieb a čoraz viac žiadajú, aby ich objednávky neboli tlačené našimi ofsetovými tlačovými strojmi, ale tlačovým strojom Jet Press 720S.

BAS GRAVESTEIJN

Riaditeľ, Impressed Druk en Print

Najlepšia atramentová technológia tlače v akcii.

GREENSHIRES GROUP

image

Vedeli sme, že je to dobrý stroj. No to, aký je naozaj dobrý, sme pochopili až tohto roku, keď sme ho videli v akcii v našej spoločnosti Drupa. Zdá sa, že technológia atramentovej tlače spoločnosti Fujifilm, ktorá je základom tohto tlačového stroja, sa stáva akýmsi meradlom v rámci daného odvetvia.

RICHARD DALBY

Generálny riaditeľ, Greenshires Group

Ekologickejší stroj.

GRÁFICAS OCHOA

image

Významným faktorom pri našom rozhodovaní bolo nižšie množstvo odpadu v porovnaní s tlačovými strojmi založenými na toneroch.

IRENE OCHOA

Spolumajiteľka, Gráficas Ochoa

Tvorba príležitostí.

KINGFISHER PRESS

image

Nie je to len ďalšia súčasť našej výbavy. Je to vstupná brána k úplne novému zdroju príjmov z hľadiska našich existujúcich aj nových zákazníkov.

JON DOIDGE

Spoluriaditeľ, Kingfisher Press

Predstavte si, čo by tlačový stroj Jet Press

mohol priniesť vašej spoločnosti.

Jet Press 720s

Predstavte si, že vyčnievate z radu.

Odvetvie tlače je konkurenčný sektor. Preto je nevyhnutné mať konkurenčnú výhodu. Tou je aj tlačový stroj Jet Press, ktorý vám môže pomôcť preraziť cestu na nové výnosné trhy vysokej pridanej hodnoty.

Predstavte si takú kvalitu tlače, ktorá vytvára nové príležitosti.

Tlačový stroj Jet Press 720S ponúka takú vysokú a konzistentnú kvalitu tlače a takú pôsobivú škálu farieb, že koncoví zákazníci žiadajú, aby ich práca nebola tlačená ofsetovým spôsobom, ale tlačovým strojom Jet Press 720S.

Predstavte si, že kým iní hovoria, že nemôžu, vy hovoríte ÁNO, môžeme.

Tlačový stroj Jet Press umožňuje bezproblémovú tlač nákladu 50 kusov v kvalite lepšej než pri ofsetovej tlači. Okrem toho zvládne aj tlač 30 zákaziek za deň v ofsetovej kvalite bez toho, aby sa vôbec zapotil.

Predstavte si vstup na nové trhy.

Rozšírte svoju ponuku. Všestrannosť tlačového stroja Jet Press vám umožní posilniť existujúcu prevádzku a môže vám pomôcť aj s diverzifikáciou na nové médiá, ako sú obaly, vďaka čomu budete môcť vstúpiť na nové trhy.

Predstavte si tie obchodné možnosti.

Tlačový stroj Jet Press môže vytvoriť pre vašu spoločnosť nové príležitosti. Preto neváhajte a investujte do najpokročilejšieho a osvedčeného digitálneho atramentového tlačového stroja na trhu.

Mali by ste záujem dozvedieť sa viac?

Porozprávajte sa s nami o akýchkoľvek aspektoch svojho procesu tlače a o tom, čo tlačový stroj Jet Press 750S naozaj dokáže. Vieme veľa o výzvach, ktorým tlačové spoločnosti v súčasnosti čelia. A môžeme im ponúknuť užitočné a dômyselné informácie o tom, ako im technológia atramentovej tlače môže pomôcť zabezpečiť úspech.

Váš e-mail neposkytneme nikomu inému. Prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov.