İddalı bir söylem, peki nasıl emin olabiliriz? Jet Press 750S'nin performansı diğer dijital veya ofset baskı teknolojilerine benzemez, farklıdır. Çevresel performansı ile birleştiğinde, dijital baskı için yeni bir standart belirler.

Ancak daha da önemlisi, bir çok Jet Press sahibi baskı konusunda en iyi yatırımı yapacak kadar tutkulu, yüksek kaliteli, katma değerli baskının kar getirdiğini bildikleri için iş modellerini Jet Press'e göre ayarlarlar.

Tutkunun performansla nasıl buluştuğunu görün…

Aries Grupo de Comunicación

Antonio Martin, hikâye anlatmaya bayılıyor. Aries hakkında anlattıkları da, sektördeki hızlı değişim döneminde yaratıcı düşünme ve işbirliği sayesinde şirketin başarıya ulaşmasının hikâyesi. Antonio’nun, Jet Press 750S ile çalışmaya başladıktan sonra hikâyesini nasıl renklerle ve düşgücüyle doldurduğunu buradan dinleyin.

“Düşük tirajlı işleri tamamlamada önemli ölçüde hız kazanmış olduk.”

Celebrate Digital Printing GmbH

Francisco Martinez baskı konusunda tutkulu bir yatırımcıdır. 2014 yılında bir Jet Press 720S satın alan ilk müşterilerimizden biriydi, o kadar başarılı oldu ki 2016'da bir Jet Press 720S daha ve gelen taleplere yetişebilmek için çok yakın bir zamanda da Jet Press 750S satın aldı. Burada Francisco’nun büyüleyici hikayesini dinleyin.

“Sürekli %35 büyüme kaydediyoruz.”

FloriColor

Tiago Yu fotoğraflar konusunda tutkulu. Jet Press 750S dijital baskı makinesinin yardımıyla, ilk defa müşterilerinin talep ettiği ultra yüksek kaliteyi dijital olarak basarak işini daha rekabetçi hale getiriyor ve süreçte kendine yeni pazarlar ediniyor. Tiago’nun hikayesini buradan dinleyin.

“Dijital kalite şimdiye kadar ihtiyacımız olan standardın altına düştü. şimdiye kadar.”

Emmerson Press

John ve Jamie Emmerson, cesaret, takım çalışması ve her gün yaptıkları işte en iyi olma kararlılığını aldıkları rugby konusunda tutkulu iki ortak. Yaptıkları işte en iyi olmalarını sağlayan Jet Press'in performansını onlardan dinleyin.

“Jetpress yatırımımızdan bu yana dijital baskı ciromuzu iki katına çıkardık.”

Daha fazlasını görmek ister misin?

Analiz

Jet Press'in işletmeniz için doğru olup olmadığını anlamak için analiz isteyeniz

Analiz Talep Edin

Jet Press Kullanıcıları

Hedeflerine ulaşan daha birçok Jet Press sahibi hakkında bilgi edinin

Kitabı İndirin

Baskı Örnekleri

Jet Press'in ne kadar iyi, kaliteli baskı yaptığını görmek için baskı örnekleri talep edebilirsiniz

Baskı örneği talebi

Daha Fazla bilgi için

Bu olağanüstü dijital baskı makinesinin maliyeti ve performansı hakkında daha fazla bilgi edinin

Bizimle iletişime geçin!