Przemyślany sposób zarządzania produkcją płyt

Nasz nowy program PLATESENSE rewolucjonizuje świat prepress. Obejmuje on szereg inicjatyw mających pomóc wydajniej zarządzać produkcją płyt, a w rezultacie obniżyć koszty. Zasadniczym celem programu jest obniżenie ogólnych kosztów produkcji płyt w każdy możliwy sposób. Ograniczenie kosztów i czasu związanych z produkcją płyt pozwoli skierować zasoby gdzie indziej.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, w jaki sposób PLATESENSE może pomóc Twojej firmie w przesłaniu twoich danych, skontaktujemy się z Tobą, by uzyskać więcej informacji.
1.

Produkcja płyt PLATESENSE

Głównym założeniem koncepcji PLATESENSE jest przejęcie przez firmę Fujifilm odpowiedzialności za zarządzanie wieloma głównymi elementami produkcji płyt. Firma Fujifilm dostarcza płyty wtedy, kiedy są potrzebne, ale co ważniejsze, może także zająć się odbiorem odpadów i aluminium, jak również obsługą i konserwacją procesora. Jeśli chodzi o finansowanie, można płacić za wszystkie części programu w jednej prostej cenie płyty lub finansować sprzęt CTP przez programy wynajmu lub wymiany, a resztę w ramach umowy na płyty. W obu przypadkach firma Fujifilm wszystkim się zajmie, dzięki czemu koszty operacyjne zmaleją, a kłopot z zarządzaniem działem prepress zniknie.

2.

Wynajem sprzętu CTP

W ramach programu wynajmu sprzętu CTP, firma Fujifilm instaluje i konserwuje sprzęt, a także zabiera go po upływie okresu spłaty, który zazwyczaj trwa pięć lat. Uzgadniamy pierwszą wpłatę (standardowo tylko za 3 miesiące z góry) oraz harmonogram miesięcznych spłat z możliwością wyboru niskich lub wysokich wpłat.

Ta część programu PLATESENSE eliminuje wydatki inwestycyjne potrzebne na modernizację lub inwestycję w nową naświetlarkę do płyt, oferując przewidywalne i racjonalne koszty. Na zakończenie okresu spłaty istnieje także możliwość zainwestowania w nowszy, lepszy sprzęt. Można nawet modernizować sprzęt w trakcie pięcioletniego programu po uprzedniej analizie i ponownemu przeliczeniu ustaleń finansowych.

Poniższe przykłady przedstawiają typowe miesięczne koszty nowej, wysokowydajnej naświetlarki do płyt, finansowanej w ramach programu PLATESENSE

Można zatem uzyskać wszystkie korzyści wynikające z jakości i wydajności nowej naświetlarki do płyt dla firmy już od 1000 funtów miesięcznie w przypadku urządzenia 4up lub 1650 funtów miesięcznie w przypadku urządzenia 8up.

Okres spłaty Obraz tabeli 5 lat
CTP engine Low monthly
payment
High monthly
payment
Luxel T-6500CTP £1,000 + VAT £2,200 + VAT
Luxel T-9500CTP
NII
£1,650 + VAT £2,500 + VAT
Luxel T-9800CTP
NDNX
£2,500 + VAT £3,500 + VAT
3.

Wymiana sprzętu CTP

Jeśli klient ma już urządzenie CTP, które chciałby wymienić na wydajniejszy model, Fujifilm może zaoferować program wymiany sprzętu w ramach programu PLATESENSE.

Firma Fujifilm zaproponuje konkurencyjną ofertę odkupienia, umożliwiając pozbycie się posiadanego urządzenia. Następnie wartość ta zostanie uwzględniona w harmonogramie miesięcznych spłat nowego urządzenia CTP w programie wynajmu (albo wypłacona klientowi w gotówce).

Examples
Current platesetter value: £25k
New platesetter monthly cost: £3,500 + VAT
Payment period 5 years
Number of 'free' months 7 months
4.

Nowy proces roboczy

To ważne, aby proces roboczy dotrzymywał tempa zmianom w firmie, ponieważ w przeciwnym razie może wpływać na jej wyniki i terminy realizacji zleceń. W ramach programu PLATESENSE, firma Fujifilm może zmodernizować istniejący proces roboczy w maksymalnie prosty sposób, umożliwiając wykorzystanie naszego wiodącego w branży rozwiązania XMF. To także może zostać sfinansowane w formie prostego podniesienia ceny płyty.

5.

W pełni zarządzana produkcja płyt

Najnowsze rozwiązanie PLATESENSE polega na przejęciu przez firmę Fujifilm pełnej odpowiedzialności za wszystkie części produkcji płyt. Poza wszystkimi elementami opisanymi w części 1 programu, firma Fujifilm będzie także odpowiadać za operatorów prepress, którzy w praktyce będą przez nią zatrudniani. Całkowicie eliminuje to kłopot z produkcją płyt, umożliwiając klientowi skupienie się na rzeczy najważniejszej, jaką jest zarządzanie firmą.

Należy pamiętać, że program PLATESENSE z założenia jest elastyczny. Można łączyć różne elementy odpowiednio do potrzeb danej firmy.

Łączenie i zestawianie

Można na przykład jedynie wynająć nowe urządzenie CTP i uzgodnić harmonogram miesięcznych spłat. Lub, jeśli okres eksploatacji sprzętu do produkcji płyt dobiega końca, można zainwestować w całkowicie nowy zestaw wysokowydajnych urządzeń, w tym w nowy proces roboczy sfinansowany odpowiednio do potrzeb i możliwości finansowych firmy.

Elastyczność z myślą o przyszłości

Program PLATESENSE został tak pomyślany, aby był elastyczny wraz z upływem czasu. Oznacza to, że można go zmieniać równolegle do zmian zachodzących w firmie, wybierając nowy pakiet finansowania.

Konwersja jest prosta

Zarówno w przypadku zmiany płyt, jak i całego systemu produkcji płyt zadbamy o to, aby wdrożenie rozwiązania Fujifilm było proste i nieskomplikowane.

01
Skontaktuj się i powiedz nam, jakie masz wymagania.

02
Umówimy się na spotkanie w zakładzie, aby omówić optymalizację produkcji płyt i wydajności druku.

03
Dopilnujemy, aby nowa dostawa płyt nie spowodowała żadnej przerwy w produkcji.

Fujifilm Twoim partnerem

Skontaktuj się już dziś

Możemy zapewnić rzetelną ocenę i pomóc Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie do drukowania dla rozwoju Twojej firmy. Po prostu podaj poniżej swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.