Inteligentný spôsob riadenia výroby platní

Náš nový program PLATESENSE predstavuje revolúciu vo svete predtlačovej prípravy. Zahŕňa niekoľko iniciatív, ktoré vám pomôžu efektívnejšie riadiť výrobu vašich platní a v konečnom dôsledku znížiť náklady. Hlavným cieľom programu je všetkými možnými spôsobmi minimalizovať zaťaženie pri výrobe platní, aby sa minimalizovali náklady a čas potrebný na výrobu platní a ušetrené zdroje bolo možné použiť inde.

Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako PLATESENSE môže pomôcť vašej firme odoslať vaše údaje, budeme vás kontaktovať s ďalšími informáciami.
1.

Výroba platní PLATESENSE

Hlavnou myšlienkou programu PLATESENSE je, že spoločnosť Fujifilm preberie zodpovednosť za riadenie niekoľkých základných prvkov výroby platní. Spoločnosť Fujifilm vám dodá platne vtedy, keď ich potrebujete. Čo je však dôležité, môže sa postarať aj o zber odpadu a hliníka, ako aj o služby a údržbu vášho procesora. Pokiaľ ide o financovanie, môžete buď zaplatiť za všetky časti programu prostredníctvom jednej ceny platne, alebo môžete financovať CTP zariadenie prostredníctvom programov prenájmu alebo výmeny, a zvyšok sa bude financovať prostredníctvom zmluvy týkajúcej sa platne. V oboch prípadoch sa spoločnosť Fujifilm postará o zvyšok, čo znamená, že vaše prevádzkové náklady klesnú a problémy s riadením vášho predtlačového oddelenia pominú.

2.

Prenájom CTP zariadenia

V rámci programu prenájmu CTP zariadení zabezpečí spoločnosť Fujifilm inštaláciu a údržbu zariadenia, a na konci platobného obdobia (zvyčajne päť rokov) zariadenie odstráni. Dohodneme sa na depozite (zvyčajne len platby na 3 mesiace vopred) a na mesačnom splátkovom kalendári s možnosťou výberu nižších alebo vyšších platieb.

Táto časť programu PLATESENSE eliminuje kapitálové výdavky potrebné na modernizáciu alebo investície do nového zariadenia na výrobu platní, a poskytuje predvídateľné a zvládnuteľné náklady. Na konci platobného obdobia máte tiež možnosť investovať do nového, lepšieho zariadenia. Počas päťročného programu môžete dokonca modernizovať vybavenie, pričom sa preskúma a prepočíta finančná dohoda.

Nižšie uvedené príklady znázorňujú typické mesačné náklady na nové vysoko výkonné zariadenie na výrobu platní, ktoré je financované prostredníctvom programu PLATESENSE

Môžete tak získať všetky výhody kvality a produktivity nového zariadenia na výrobu platní pre vaše podnikanie už od 1 000 £ mesačne v prípade zariadenia s rozložením 4 strán na hárok alebo 1 650 £ mesačne v prípade zariadenia s rozložením 8 strán na hárok.

Platobné obdobie: 5 rokov, obrázok v tabuľke
CTP engine Low monthly
payment
High monthly
payment
Luxel T-6500CTP £1,000 + VAT £2,200 + VAT
Luxel T-9500CTP
NII
£1,650 + VAT £2,500 + VAT
Luxel T-9800CTP
NDNX
£2,500 + VAT £3,500 + VAT
3.

Výmena CTP zariadenia

Ak už máte CTP zariadenie, ktoré by ste chceli vymeniť za výkonnejší model, spoločnosť Fujifilm vám môže v rámci programu PLATESENSE ponúknuť program výmeny zariadenia.

Spoločnosť Fujifilm vám ponúkne konkurenčnú ponuku na odkúpenie existujúceho zariadenia. O túto hodnotu sa potom zníži mesačný splátkový plán za nové CTP zariadenie v programe prenájmu (prípadne si môžete peniaze prevziať v hotovosti).

Examples
Current platesetter value: £25k
New platesetter monthly cost: £3,500 + VAT
Payment period 5 years
Number of 'free' months 7 months
4.

Nové workflow

Je dôležité, aby vaše workflow držalo krok so zmenami vo vašom podnikaní, inak to môže mať vplyv na vašu efektívnosť a časy obratu. V rámci programu PLATESENSE môže spoločnosť Fujifilm v maximálnej miere uľahčiť modernizáciu vášho workflow, čo vám umožní využiť výhody nášho špičkového riešenia XMF. Aj v tomto prípade je k dispozícii financovanie prostredníctvom jednoduchého zvýšenia ceny platne.

5.

Plne riadená výroba platní

Poslednou možnosťou riešenia PLATESENSE je, že spoločnosť Fujifilm prevezme úplnú zodpovednosť za všetky stupne vašej výroby platní. Okrem všetkých prvkov opísaných v časti 1 programu to znamená, že spoločnosť Fujifilm tiež prevezme zodpovednosť za vašich operátorov predtlačovej prípravy, pričom títo sa outsourcujú pre spoločnosť Fujifilm. Tým sa úplne odstránia problémy s výrobou platní a Vy sa budete môcť sústrediť na to najdôležitejšie – na svoje podnikanie.

Pri našom programe PLATESENSE je dôležité pamätať na to, že je navrhnutý tak, aby bol flexibilný. Môžete kombinovať rôzne prvky tak, ako to vyhovuje potrebám vášho podnikania.

Ďalšou výhodou prijatia programu PLATESENSE je ubezpečenie, že spoločnosť Fujifilm bude vaším dlhodobým partnerom, ktorý vám ponúkne podporu a poradenstvo. Počas toho, ako sa vaše podnikanie vyvíja, budete tiež môcť využívať ďalšie špičkové technológie spoločnosti Fujifilm.

Kombinujte podľa potrieb

Môžete si napríklad iba prenajať nové CTP zariadenie a dohodnúť mesačný platobný plán. Alebo, ak sa blíži koniec životnosti vášho zariadenia na výrobu platní, môžete investovať do úplne novej sady vysoko výkonného vybavenia, vrátane nového workflow a zvoliť financovanie, ktoré bude vyhovovať potrebám vášho podnikania a toku finančných prostriedkov.

Flexibilita do budúcnosti

Program PLATESENSE bol tiež navrhnutý tak, aby bol v priebehu času flexibilný. To znamená, že program môžete meniť podľa toho, ako sa mení vaše podnikanie a naviazať ho na nový balík financovania.

Konverzia je jednoduchá

Či už meníte platne alebo celé riešenie na výrobu platní, zaistíme, aby prechod na výrobky Fujifilm bol jednoduchý a priamy.

01
Spojte sa s nami a povedzte nám, aké sú vaše požiadavky.

02
Dohodneme návštevu u vás, aby sme mohli prediskutovať optimalizáciu vašej výroby platní a výkonu tlače.

03
Zabezpečíme, aby nová dodávka platní nijako nenarušila vašu výrobu.

Flexibilita do budúcnosti

Kontaktuj nás

Môžeme vám poskytnúť čestné hodnotenie a pomôžeme vám nájsť najlepšie tlačové riešenie pre rast vášho podnikania. Jednoducho zadajte svoje údaje nižšie a my sa vám ozveme.