SUPERIA ZE.

bezprocesní
technologie se stává
hlavním proudem.

Bezprocesní technologie je bezpochyby technologickým vrcholem produkce tiskových desek, jejich plné využití však bylo dlouhou dobu omezené. Ale nyní, s nejnovější vysoce výkonnou tiskovou deskou Superia ZE spol. Fujifilm, dává bezprocesní technologie smysl i pro mnoho dalších tiskáren, jelikož poskytuje nejlepší kombinaci kvality, trvanlivosti, všestrannosti, objemu tiskového nákladu a chování v tiskovém stroji.

V rámci revolučního programu PLATESENSE spol. Fujifilm můžete nejen zapomenout na vyvolávací automaty, vodu a odpady, ale máte také všechny výhody snadnějšího financování a jednodušší produkce tiskových desek: Superia ZE jako součást PLATESENSE nabízí nejvyšší flexibilitu a výkon.

Zvládne vyšší náklad než jakákoli jiná bezprocesní tisková deska

Superia ZE je navržena tak, aby byla robustní a trvanlivá, a tím umožnila tisk 200 000 archů s jednou sadou tiskových desek. To znamená, že zvládnete vyšší náklady s nižším počtem tiskových desek a prostojů tiskového stroje.

Konzistentní vysoká kvalita tisku v rámci celého nákladu

Kvalita tisku je výjimečná - schopná rozlišení 1-99 % a stochastického rastru 20 μm, Superia ZE nevyžaduje žádné zpracování ani konečné úpravy zahrnující chemii či konzervační roztok, takže stabilita a konzistence tisku je ve skutečnosti lepší než u tiskových desek s tradičním zpracováním.

Skvělý výkon na tiskových strojích UV

Fyzická robustnost není jedinou předností tiskové desky Superia ZE; má také vynikající odolnost vůči rozpouštědlům, takže ji lze používat s klasickými barvami i s novou generací UV barev.

Vynikající chování v tiskovém stroji

Superia ZE disponuje novou technologií IAD (Interface Adherence & De-bonding), která zajišťuje vynikající vývojové chování v tiskovém stroji i během nízkého stavu barvy. Díky tomu je Superia ZE nejrychlejší bezprocesní tiskovou deskou na trhu při rozjezdu a zabarvení; tím poskytuje nejvyšší rychlosti výroby.

Ideální bezprocesní tisková deska pro každodenní použití

Díky více než 12 letům souvislého vývoje a řadě jedinečných technologií nabízí Superia ZE nejlepší kombinaci kvality, viditelnosti obrazu, objemu tiskového nákladu, všestrannosti a chování v tiskovém stroji na trhu, což z produktu Superia ZE činí ideální tiskovou desku pro každodenní použití.

Klíčové vlastnosti

  • Vynikající chování v tiskovém stroji
  • Výjimečná trvanlivost
  • Výdrž až 200 000 kopií
  • 1-99 % při 200 lpi
  • Vhodná pro vysoce kvalitní tiskové aplikace včetně 20μm FM rastrování a konzistentní kvality během tiskového nákladu
  • Vhodná pro použití s barvami UV
  • Eliminuje vyvolávací automat, chemii, konzervační roztok a vodu při výrobě konvenčních tiskových desek
  • Vynikající viditelnost obrazu

Superia ZE a PLATESENSE –
předtisková příprava na chytrý způsob

Být v kontaktu

Můžeme vám poskytnout čestný posudek a pomoc při hledání nejlepšího tiskového řešení pro vaše podnikání. Stačí zadat vaše údaje níže a my se vám ozveme.