SUPERIA ZE.

bezproces sa stáva
súčasťou hlavného
prúdu.

Bezprocesný systém je bezpochyby svätým grálom spracovania tlačových platní, ale dlhý čas bolo jeho použitie obmedzené. S najnovšou vysoko výkonnou doskou Superia ZE od spoločnosti Fujifilm dáva tento smer zmysel pre omnoho viac tlačiarní, pretože poskytuje najlepšiu kombináciu kvality, odolnosti, univerzálnosti, vyvolania a výkonu pri tlači na polygrafickom trhu.

V rámci revolučného programu PLATESENSE spoločnosti Fujifilm môžete zabudnúť nielen na vyvolávací automat, vodu a odpad, ale navyše máte aj všetky výhody jednoduchšieho financovania a jednoduchšieho spracovania dosiek. Vďaka tomu ponúka Superia ZE v rámci programu PLATESENSE najvyššiu flexibilitu a výkon.

Výdržnosť je omnoho vyšia ako u ktorejkoľvek inej bezprocesnej tlačovej dosky na trhu

Superia ZE je navrhnutá tak aby bola robustná a odolná a tým umožnila výdržnosť platní viac ako 200 000 obratov s jednou sadou platní. To znamená, že zvládnete zákazky s nižším počtom tlačových platní a s kratšími prestojmi pri tlači.

Konzistentne vysoká kvalita tlače počas celého tlače nákladu

Kvalita tlače je výnimočná – Superia ZE s možnosťou rozlíšenia 1 – 99 % a 20 μm FM rastrom nevyžaduje žiadne spracovanie ani konečnú úpravu zahŕňajúcu spracovateľskú chémiu alebo konzervačný roztok. Preto je stabilita a konzistencia v skutočnosti lepšia ako pri tradične spracovávannej doske.

Skvelý výkon na UV tlačových strojoch

Fyzická robustnosť nie je jedinou silnou stránkou platní Superia ZE. Okrem toho má vynikajúcu odolnosť voči rozpúšťadlám, takže sa dá používať s konvenčnými aj novými generáciami UV farieb.

Veľmi rýchle vyvolanie v tlačovom stroji

Superia ZE vyniká novou technológiou IAD (Interface Adherence & De-bonding), ktorá poskytuje veľmi rýchle vyvolanie v tlačovom stroji, a to aj pri nízkych odberoch tlačovej farby. Vďaka tomu je Superia ZE najrýchlejšie spracovateľnou bezprocesnou doskou na trhu.

Ideálna bezprocesná doska pre každodenné použitie

Vďaka viac ako 12-ročnému vývoju a množstvu jedinečných technológií ponúka Superia ZE najlepšiu kombináciu kvality, viditeľnosti latentného obrazu, výdržnosti, všestrannosti a rýchlosti vyvolania na trhu. Výsledkom je, že Superia ZE je ideálnou doskou pre každodenné použitie.

Kľúčové vlastnosti

  • Vynikajúca rýchlosť vyvolania
  • Výnimočná odolnosť
  • Až 200 000 výtlačkov
  • 1 – 99 % pri 200 lpi
  • Vhodná pre vysokokvalitnú tlač vrátane 20 μm FM rastra s konzistentnou kvalitou počas tlače
  • Kompatibilná s UV farbami
  • Eliminuje vyvolávací automat, spracovateľskú chémiu, konzervačný roztok a vodu
  • Vynikajúca viditeľnosť latentného obrazu

Superia ZE a PLATESENSE –
chytrý spôsob predtlačovej prípravy

Kontaktaufnahme

Môžeme vám poskytnúť čestné hodnotenie a pomôžeme vám nájsť najlepšie tlačové riešenie pre rast vášho podnikania. Jednoducho zadajte svoje údaje nižšie a my sa vám ozveme.