Prohlédněte si zbrusu novou řadu Acuity v akci „Blueprint Live“ spol.
Fujifilm na výstavě FESPA 2022

Před třemi lety se společnost Fujifilm vrátila k rýsovacímu prknu, aby definovala nový koncept vlastností inkoustových tiskáren s UV technologií. Výsledkem je zbrusu nová řada tiskáren Acuity, která předefinovala poměr cena/výkon a urychlila návratnost investice do tisku. Akce „Blueprint Live“ spol. Fujifilm na výstavě FESPA 2022 je první příležitostí, kde si lze tuto novou řadu Acuity prohlédnout naživo a osobně.

V rámci akce budou představeny první dvě tiskárny uvedené na trh jako část této nové převratné řady: Acuity Prime a Acuity Ultra R2. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči, jak tyto tiskárny přinášejí nový význam všestrannosti a hodnotě, obnovují očekávání ohledně snadného použití a disponují vynikající kvalitou a spolehlivostí.

Spol. Fujifilm představí modely Acuity Ultra R2 (v konfiguracích LED 3,2 m a UV 5 m) a Acuity Prime 20 a 30 tiskáren. Ale to není všechno. Akce „Blueprint Live“ spol. Fujifilm také zvýrazní její vizi na rozšíření této nové řady. Během této akce dojde k představení dvou nových vzrušujících tiskáren.


Chcete-li se zúčastnit akce „Blueprint Live“ spol. Fujifilm na výstavě FESPA 2022 a využít bezplatný vstup,
klikněte zde

Máte zájem o řadu tiskáren Acuity? Přihlaste se k odběru novinek vyplněním formuláře, viz níže.

Navštivte stánek C30 v hale 2.2 a shlédněte zbrusu novou řadu tiskáren Acuity v akci „Blueprint Live“ na výstavě FESPA 2022