Zapraszamy na prezentację nowych modeli Acuity podczas wydarzenia „Blueprint Live” firmy Fujifilm na targach Fespa 2022

Trzy lata temu firma Fujifilm wróciła do deski kreślarskiej, aby przygotować plan wydajności druku inkjetowego UV. W rezultacie powstała całkowicie nowa seria drukarek Acuity, które na nowo definiują stosunek ceny do wydajności i zmieniają zwrot z inwestycji w druk. Wydarzenie „Blueprint Live” firmy Fujifilm na targach Fespa 2022 będzie pierwszą okazją, aby na własne oczy zobaczyć na żywo nową gamę Acuity.

Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane pierwsze dwie drukarki wprowadzone na rynek w ramach tej przełomowej nowej serii — Acuity Prime i Acuity Ultra R2. Przyjdź i przekonaj się, jak urządzenia te nadają nowego znaczenia wszechstronności i wartości, wyznaczając nowe oczekiwania w zakresie prostej obsługi i gwarantując wyjątkową jakość i niezawodność.

Firma Fujifilm zaprezentuje drukarki Acuity Ultra R2 (w konfiguracjach 3,2 m LED i 5 m UV) oraz Acuity Prime 20 i 30. Ale to nie wszystko. Podczas wydarzenia „Blueprint Live” firma Fujifilm przedstawi również swoją wizję rozszerzenia tej nowej gamy, prezentując dwie nowe fascynujące maszyny, które na nim zadebiutują.

Aby wziąć udział w wydarzeniu „Blueprint Live” firmy Fujifilm na targach Fespa 2022 i otrzymać bezpłatną wejściówkę*
kliknij tutaj.
*Bezpłatny wstęp dostępny tylko do 25 maja

Interesuje Cię seria Acuity? Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymywać informacje o przyszłych aktualizacjach.

Odwiedź stoisko C30 w pawilonie 2.2, aby zobaczyć nowe modele Acuity podczas wydarzenia „Blueprint Live” na targach Fespa 2022